شرایط سرویس ها

 تمامی مشتریان دپارتمان خدمات طراحی وب سایت و نمایندگان فروش دنیای طراحی سایت کویر  ملزم به رعایت قوانین ذیل بوده و استفاده از سرویس های این شرکت به منزله  پذیرفتن این قوانین است.

الف- موارد تخلفی که منجر به معلق شدن سرویس مشتریان هاست و وبسایت می شود:

1- Port Scan-Phishing - بارگزاری فایل شل و هرگونه فعالیت در زمینه هک ، کرک و تلاش برای نفوذ غیر مجاز: استفاده از هرگونه تورجان، شل و اسکریپت با هدف ایجاد دسترسی غیر مجاز به منابع سرورها  و سایت های متعلق به دنیای طراحی سایت و اطلاعات سایر مشتریان حتی فقط برای تست ممنوع بوده و در صورت مشاهده، سرویس فرد متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات وی حذف و اقدامات قانونی بر علیه وی انجام خواهد شد.

2- ارسال انبوه ایمیل (Spam): سرویس میزبانی هاست مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و مبلغ جریمه تعیین شده از سوی دیتا سنتر (حداقل 40 دلار) از مشتری اخذ خواهد شد.

3- سایت های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران: مسئولیت هر وب سایت مخصوصا محتوای آن با مشتری و صاحب وب سایت است. بدیهیست درصورت استفاده غیر مجاز از بستر سرویس های دنیای طراحی سایت، سرویس فرد متخلف مسدود حذف خواهد شد.

4- فلیتر شدن وب سایت: در صورت فیلتر شدن سایت مشتریان به هر دلیلی، مشتری موظف است درخصوص رفع فیلتر اقدامات قانونی را در اسرع وقت انجام دهد در غیر اینصورت شرکت در خصوص نگهداری فایل ها و سرویس مشتری هیچ تضمینی نخواهد داشت.

5- نصب هر نوع اسکریپت دانلود فایل(Url Download-Leecher) : درصورت  استفاده از اسکریپت هایی که از سایت های مثل rapidshare ،MegaUpload  و Hotfile و Torrent و … فایل دانلود می کنند (معروف به لیچر-Leecher) ، سرویس مشتری بدون هماهنگی مسدود و کلیه فایل های دانلود شده وی از روی سرور حذف خواهد شد.

6- عدم رعایت حق کپی رایت: استفاده غیرقانونی از نرم افزار و اسکریپت های کرک شده ایرانی و بین المللی که دارای حق کپی رایت می باشند بر روی سرویس های دنیای طراحی سایت کویر ممنوع می باشد و به محض مشاهده تخلف سرویس مشتری مسدود و اطلاعات وی حذف خواهد شد.

7- استفاده بیش از حد از منابع مانند سیستم های جامعه مجازی و چت روم و وبلاگ دهی: در صورتی که به هر دلیل استفاده مشتری از منابع سرور بیش از حد معین سرویس او باشد(*)، سرویس مشتری مسدود خواهد شد و ملاک تشخیص استفاده بیش از حد، سیستم های مانیتورینگ و نظر تکنسین های فنی دنیای طراحی سایت کویر خواهد بود. میزبانی سایت هایی که در زمینه جامعه مجازی و چت روم و وبلاگ دهی فعالیت می کنند به دلیل استفاده بیش از حد از منابع بر روی هاست اشتراکی مقدور نخواهند بود و میزبانی این سایت ها بر روی سرورهای مجازی  قابل انجام خواهد بود.

* = برای مشتریان سرویس میزبانی وب حد مجاز استفاده از پردازش گر 10 درصد و از رم 100 مگابایت در بازه زمانی یک دقیقه می باشد و مشتریان سرورهای مجازی و اختصاصی طبق موارد مندرج در اطلاعات سرویس ها مجاز به استفاده از منابع می باشند.

8- عدم پرداخت صورتحساب: در صورتی که به هر دلیل مشتری نسبت به پرداخت یکی از صورتحساب های سرویس های خود اقدام ننماید (مثلا صورتحساب مربوط به افزونه و یا درج محتوا)؛ سرویس هاست مربوطه معلق خواهد شد. بدیهیست درصورت تعلیق سرویس، هزینه تعلیق و فعالسازی سرویس به عنوان مبلغ جریمه در صورتحساب درج خواهد شد و پس از پرداخت صورتحساب، سرویس مربوطه فعال خواهد شد.

9- چنانچه وب سایت مشتری تحت حملات DDos قرار گیرد طبق قوانین تمامی دیتا سنترها درصورتی که حملات موقت باشد و یا حملات از یک تا 10 IP باشد بصورت رایگان و بدون درخواست بطور خودکار توسط فایروال از حملات جلوگیری می شود. چنانچه حملات بالای 100 IP باشد وب سایت مذکور مسدود شده تا حملات به اتمام برسد. البته مشتری می تواند با پرداخت هزینه، درخواست نصب فایروال سخت افزاری و استخدام کارشناس در محل دیتاسنتر نماید تا بصورت زنده و فیزیکی بر روی حملات نظارت شده و مراتب پیگیری قانونی جهت شکایت از ISP های مهاجم توسط دیتاسنتر صورت بپذیرد. (کلیه هزینه های قانونی شکایت از مهاجم بر عهده مشتری می باشد).


ب- فعال سازی و تحویل سرویس:

1- کلیه مشتریان موظف می باشند برای ثبت نام در سایت، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر وارد نمایند در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد حساب کاربری و سرویس های مشتری در حالت تعلیق قرار می گیرد و هزینه سرویس ها قابل برگشت نمی باشد.

2- دارنده اطلاعات ورود به پورتال فروش و پشتیبانی (www.support.mkavir.com) از نظر دنیای طراحی سایت کویر صاحب سرویس تلقی شده و تغییر این اطلاعات منوط به ارسال درخواست کتبی (به همراه کارت ملی برای اشخاص حقیقی و نامه سربرگ دار همراه با مهر شرکت و امضاء مدیرعامل برای اشخاص حقوقی) از طرف مشتری خواهد بود.

3- هزینه هر سرویسی که به قیمت دلار مرتبط باشند (مانند لایسنس ها، دامنه های بین المللی ، سرورهای خارج از کشور و...) به نرخ دلار روز (کارت اعتباری پیپال) حساب خواهد شد و صورت حساب های مشتریان با توجه به این نرخ بروزرسانی خواهند شد.

4- کلیه سرویس های میزبانی اشتراکی و سرورهای مجازی پس از تایید پرداخت مشتری به صورت آنی تحویل داده می شود ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری فعال سازی سرویس به طول بیانجامد.

5- کلیه درخواست های ثبت دامین پس از تایید پرداخت مشتری فورا به ثبت کننده های ملی یا بین المللی ارسال خواهد شد ولی در بعضی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری ثبت و تحویل دامنه به تعویق بیافتد.

6- فعال سازی دامنه های IR مستلزم تایید شدن نام دامین توسط مرکز ثبت دامنه های ایران (فیزیک نظری Nic.ir) می باشد لذا درصورت درخواست مدارک (اسکن کارت ملی، روزنامه رسمی، تعهد نامه و...) برای ثبت دامنه از طرف فیزیک نظری ایران، مشتری موظف به ارسال مدارک می باشد و از آن جایی که این کار توسط نیروی انسانی صورت می گیرد کلیه دیرکردها در ثبت دامنه های ملی متوجه فیزیک نظری خواهد بود و دنیای طراحی سایت کویر به هیچ وجه پاسخ گوی این گونه مشکلات نخواهد بود.

7- اگر خریدار در حین سفارش دامنه ای باشد و ثبت کنندگان بین المللی یا ثبت کننده دامنه ملی، آن دامنه را به هر دلیلی ثبت نکند و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت شود، شرکت تنها موظف به بازگرداندن هزینه سفارش آن دامنه به عنوان اعتبار به حساب خریدار در پورتال فروش می باشد.

8- در صورت عدم فعال سازی سرویس (اعم از هاست میزبانی، سرور مجازی، دامنه و ...) در مدت زمان تعیین شده، مشتری موظف می باشد با ارسال تیکت به واحد فروش، تاخیر در تحویل سرویس را گزارش دهد.


پ- پرداخت هزینه سرویس

۱ – کلیه فاکتورها قبل از سر رسید سرویس توسط پورتال فروش به صورت خودکار ایجاد خواهد شد و در صورت عدم پرداخت فاکتور مربوطه، سرویس مشتری به صورت خودکار توسط پورتال فروش به حالت تعلیق در می آید.

2 – در صورت عدم پرداخت فاکتور مربوط به هاست، پس از یک ماه، فایل های مربوطه از روی سرور حذف و دنیای طراحی سایت کویر هیچ تعهدی در خصوص نگهداری اطلاعات و بک آپ کاربر نخواهد داشت و درصورت وجود بکاپ؛ بازگرداندن اطلاعات منوط به پرداخت هزینه خواهد بود.

3 - پهنای باند سرویس های میزبانی وب اولین روز ماه میلادی شروع شده و در اول ماه بعد مجدد ریست می شود در صورتی که پهنای باند مصرفی هاست مشتری بیش از حد مجاز باشد سیستم به صورت خودکار معلق خواهد شد. در این صورت مشتری می تواند با مراجعه به قسمت سرویس های خود در پورتال فروش و پشتیبانی، نسبت به ارتقاء پکیچ هاست خود اقدام کند لذا مسئولیت عدم توجه مشتری به این مسئله و مسدود شدن سرویس به عهده مشتری می باشد.

4 - در صورت پرداخت دیرتر از موعد فاکتور توسط مشتری، هیچ تغییری در تاریخ سر رسید بعدی سرویس از طرف شرکت اعمال نخواهد شد.

5 - هر گونه افزایش اعتبار در پنل کاربران یا نمایندگان (میزبانی وب ، دامنه ، سرور مجازی و ... ) تحت هیچ شرایطی قابل عودت نمی باشد و صرفا برای پرداخت  فاکتورهای آتی در سیستم قابل استفاده می باشد.

6 - مشتری موظف است تمامی پرداخت هایی را که بصورت حواله انجام می دهد در سیستم ثبت کند. ملاک امور مالی شرکت برای رسیدگی به حساب ها، تراکنش های ثبت شده در پورتال است.
 

ت- پشتیبان گیری اطلاعات

1- شرکت فقط بر روی سرویس های نمایندگی هاست و میزبانی هاست اشتراکی به صورت هفتگی و ماهانه نسخه پشتیبان تهیه می کند و این نسخه ها بر روی سرورهای دیگری (اغلب در یک کشور دیگر) نگهداری می شوند.

2- از آنجا که کنترل کردن صحت فایل های بکاپ عملا غیرممکن می باشد شرکت فقط گزارش های بکاپ را (از لحاظ وجود نام اکانت و سایز بکاپ) کنترل کرده و هیچ گونه تعهدی در قبال صحت بک آپ های تهیه شده ندارد.

3- هزینه ری استور کردن بک آپ های شرکت یا در اختیار قرار دادن برای انتقال معادل 200 هزار تومان می باشد.

4- در کلیه سرورهای مجازی و اختصاصی تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات سرور بر عهده مشتری می باشد.


ث- کنسل شدن سرویس توسط مشتری

1- در صورتی که سرویس یک مشتری دارای مشکل فنی باشند (ملاک تشخیص نقص فنی کارشناسان دنیای طراحی سایت می باشد) ، مشتری می تواند حداکثر طی 48 ساعت برای عودت کل وجه پرداختی خود به واحد فروش درخواست (تیکت) ارسال کند که در این صورت هزینه های مصرفی غیرقابل برگشت مثل IP ، دامین ، لایسنس و … از کل مبلغ دریافتی کسر شده و مابقی برگشت داده می شود. (به عبارت دیگر هزینه ای که فقط مربوط به سرویس می باشد برگشت داده خواهد شد).

۲-  مشتری موظف است قبل از ارسال درخواست عودت وجه، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از روی سرور شرکت منتقل کند و پس از لغو کردن سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگهداری فایل ها و اطلاعات مشتری وجود نخواهد داشت.

 
ج- قوانین پشتیبانی و مشاوره فروش

1- تمامی مشتریان (حتی دوستان و آشنایان) موظف هستند درخواست های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی از سیستم پشتیبانی (www.support.mkavir.com) ارسال نمایند و از تماس با مدیریت، تلفن های واحد فروش ، فرم های تماس با ما و... برای پیگیری درخواست های پشتیبانی خودداری کنند.

2- زمان ارائه مشاوره فروش به صورت تلفنی توسط  دنیای طراحی سایت کویر از شنبه تا پنجشنبه  از ساعت 9 تا 17 و خارج از ساعت اداری و روزهای تعطیل از طریق سیستم تیکت پشتیبانی سایت می باشد.

3- پشتیبانی فقط شامل وب سایت ها و سرویس های ارائه شده توسط شرکت و مشکلات مربوط به آپتایم شبکه و سرورها می باشد و هیچ گونه پشتیبانی بابت مشکلات سیستم های مدیریت محتوا (cms) ئی که توسط دیگران نصب و راه اندازی می شود ارائه نمی شود و شرکت هیچ تعهدی در قبال حل این گونه مشکلات ندارد.

4- نصب و راه اندازی ماژول هایی که توسط شرکت ارائه می گردد فقط یکبار انجام خواهد شد و نصب و راه اندازی مجدد مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

5- ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی خارج از حیطه وظایف پشتیبانی شرکت مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.

6- در صورتی که مشتری نیاز به مدیریت و رفع مشکلات سایت یا سرور خود داشته باشد می تواند پس از طرح مشکل و هماهنگی با شرکت نسبت به خرید بسته های مدیریت یا عیب یابی اقدام کند.

7- صرف خرید یا فعال بودن بسته مدیریت و عیب یابی دلیل بر شروع عملیات مدیریت و عیب یابی نمی باشد و مشتری موظف هست درخواست های خود را به صورت تیکت به واحد پشتیبانی اعلام کند.

10- کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از ارسال تیکت، بخش آموزش و مقالات شرکت را مطالعه کرده و در صورت عدم پیدا کردن راه حل مناسب برای رفع مشکل خود، تیکت (درخواست پشتیبانی) مورد نظر را ارسال کنند.

11- کلیه مشتریان موظف می باشند در هنگام ارسال تیکت ، اطلاعات درخواستی مرتبط به هر واحد را به صورت دقیق و صحیح تکمیل نمایند در صورتی که اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ارسال شود تیکت بدون پاسخ بسته خواهد شد.

12- مشتری موظف است اهمیت تیکت های ارسالی را با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند.

وضعیت ضروری: قطع شدن سرور یا سرویس.  وضعیت مهم: مشکلاتی که باعث اختلال در سرویس گردیده است. وضعیت معمولی: کلیه تیکت های مالی ، فروش و تیکت های که شامل دسته های قبلی نمی شود.

13- مشتریان موظف می باشند برای هر درخواست پشتیبانی یک تیکت جدید باز کنند و از باز کردن تیکت های قدیمی و بسته شده خودداری کنند.

14- مشتریان مجاز نمی باشند برای یک درخواست مشابه ، چند تیکت متفاوت باز کنند.

15- تیکت های اضطراری تنها در حالت اضطرار رایگان بوده و درصورت درخواست مشتری به بررسی در ساعات غیر کاری رسیدگی به تیکت های اضطراری با کارمزد انجام می شود. همچنین در صورت عدم توجه و نقض هر یک از موارد فوق واحد مالی مجاز به اعمال صدور فاکتور بین 20 تا 100 هزار تومان به ازای هر تیکت می باشد که در صورت عدم پرداخت، ارائه خدمات پشتیبانی به مشترک معلق خواهد شد.

16- مدت زمان پشتیبانی رایگان وب سایت های طراحی شده توسط شرکت فقط یک سال شمسی می باشد. پس از آن مشتری موظف است بسته به نوع وب سایت خود (برنزه نقره ای طلایی و یا پورتال)، پکیج پشتیبانی یک ساله را خریداری نماید. درغیر اینصورت هزینه لایسنت هر افزونه به قیمت دلاری اخذ و یا بابت هر خدمت (بصورت نفرساعت) هزینه محاسبه شده، و برای وی فاکتور صادر می شود.
 

چ- برخورد با اخطارها و تخلفات

1- زمانی که برای یکی از سرویس های مشتری از طرف دیتاسنتر، افراد حقیقی و یا حقوقی تخلفی گزارش شود دنیای طراحی سایت می تواند سرویس مشترک را بدون اخطار قبلی مسدود و به تخلف گزارش شده راسا رسیدگی کند.

2- حداکثر 24 ساعت بعد از زمان گزارش تخلف یا شکایت، مشترک موظف می باشد که به تخلف مربوطه رسیدگی و پاسخ خود را برای شرکت ارسال نمایید.

3- در صورت عدم رسیدگی و یا پاسخ گویی مشترک ظرف زمان تعیین شده شرکت می تواند سرویس مشترک را لغو نماید و تعهدی در خصوص بک آپ اطلاعات مشتری ندارد.

4- در صورتی که شکایت طرح شده از مشتری، خسارتی برای شرکت ایجاد نماید مشتری موظف به جبران کلیه خسارت های مادی و معنوی وارد شده می باشد.

5- در صورت تکرار تخلف از طرف مشتری، شرکت می تواند مشتری متخلف را به دلیل عدم توجه و رسیدگی به امور سرویس خود، جریمه و یا اخراج نماید.

(میانگین امتیاز: 4.2 امتیاز از 87 رای)

موفقیت های بزرگ با قدم های کوچک شروع می شوند! همین الان وب سایت خود را سفارش دهید

بسته برنزه
5,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
طراحی قالب اختصاصی
ایجاد نامحدود صفحه
ایجاد نامحدود منو
ایجاد نامحدود پنجره
یک سال گارانتی
 
بسته نقره ای
7,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته برنزه
چند زبانه
منوی آبشاری
اسلایدشوی چندلایه
قابلیت نصب افزونه
یک سال گارانتی
بسته طلایی
9,500,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته نقره ای
دارای فرم ساز
قابلیت پخش ویدئو
سیستم پیوست فایل
فایروال اختصاصی
یک سال گارانتی
پورتال حرفه ای
15,000,000 تومان
طراحی ریسپانسیو
امکانات بسته طلائی
سیستم بلاگ مارکتینگ
سیستم گفتگوی آنلاین
سرویس SEO حرفه ای
شبکه های اجتماع مجازی
یک سال گارانتی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

نماد اعتماد سایت

logo-samandehi

ما چه کمکی به شما می کنیم

خدمات طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاه، طراحی پورتال های تجاری و سازمانی و انواع وب سایت ها با کاربری مختلف متخصص در بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو) در تهران